JavaScript Manager (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: External
th: ภายนอก
