JSnippet (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا

en: UUID
ar: المعرف UUID
