JSnippet (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Scope
ca: Àmbit

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Machine Name
ca: Nom màquina
