JSnippet (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Scope
da: Dækning

en: Machine name
da: Internt navn

en: Machine Name
da: Maskinnavn
