JSnippet (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Scope
ja: スコープ

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Machine Name
ja: システム内部名称
