JSnippet (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Scope
pl: Zasięg

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy
