JSnippet (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Scope
nl: Bereik

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Machine Name
nl: Systeemnaam
