JSnippet (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Behavior
kn: <b>ವರ್ತನೆ</b>
