JSnippet (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
