JSnippet (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
