JSnippet (8.x-1.5) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
