JSnippet (8.x-1.5) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
