JSnippet (8.x-1.5) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Scope
es: Ámbito

en: Snippet
es: Fragmento

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Behavior
es: Comportamiento

en: Machine Name
es: Nombre de sistema
