JSnippet (8.x-1.5) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Type
et: Liik

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Scope
et: Ulatus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Machine Name
et: Masinnimi
