JSnippet (8.x-1.5) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Edit
fr: Modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Scope
fr: Étendue

en: Machine name
fr: Nom système

en: Behavior
fr: Comportement

en: Machine Name
fr: Nom système

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)
