JSnippet (8.x-1.5) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
