JSnippet (8.x-1.5) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
