JSnippet (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Machine Name
ro: Nume mașină
