JSnippet (8.x-1.7) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
