JSNLog (8.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: enabled
gu: સક્રિય

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: error
gu: ભુલ

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો

en: info
gu: માહિતી

en: About
gu: વિશે
