JSNLog (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: enabled
hu: engedélyezett

en: disabled
hu: tiltott

en: error
hu: hiba

en: all
hu: mind

en: default
hu: alapértelmezés

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Role
hu: Szerepkör

en: debug
hu: hibakeresés

en: info
hu: információ

en: About
hu: Leírás

en: Every page except the listed pages
hu: Minden oldal, kivéve az alábbiak

en: The listed pages only
hu: Csak a listázott oldalak

en: Add to the selected roles only
hu: Csak a kijelölt szerepköröknek.

en: Add to every role except the selected ones
hu: Kivéve a kijelölt szerepköröknek.

en: Pages by their paths
hu: Oldalak az útvonalaik szerint

en: Path "@page" not prefixed with slash.
hu: „@page” útvonal elején nincs per jel.
