JSNLog (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: enabled
lv: iespējots

en: disabled
lv: atspējots

en: error
lv: kļūda

en: all
lv: visi

en: default
lv: noklusējums

en: Options
lv: Iespējas

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Role
lv: Loma

en: debug
lv: atkļūdošana

en: info
lv: informācija

en: About
lv: Par
