JSNLog (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: enabled
ru: включено

en: disabled
ru: отключено

en: error
ru: ошибка

en: all
ru: все

en: default
ru: по умолчанию

en: Options
ru: Настройки

en: Visibility
ru: Видимость

en: Roles
ru: Роли

en: Role
ru: Роль

en: debug
ru: отладка

en: info
ru: информация

en: About
ru: Информация

en: Every page except the listed pages
ru: На всех страницах, кроме перечисленных

en: The listed pages only
ru: Только для страниц списка

en: Add to the selected roles only
ru: Добавить только для выбранных ролей

en: Add to every role except the selected ones
ru: Добавить для всех ролей, кроме выбранных
