JSNLog (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: enabled
sk: povolené

en: disabled
sk: vypnuté

en: error
sk: chyba

en: all
sk: všetko

en: default
sk: predvolené

en: Options
sk: Nastavenia

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: debug
sk: ladenie

en: About
sk: Informácie o
