JSNLog (8.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: enabled
ja: 有効

en: disabled
ja: 無効

en: error
ja: エラー

en: all
ja: すべて

en: default
ja: デフォルト

en: Options
ja: オプション

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Roles
ja: 役割

en: Role
ja: 役割

en: debug
ja: デバッグ

en: info
ja: 情報

en: About
ja: アバウト

en: warn
ja: 警告

en: Every page except the listed pages
ja: 以下を除く全てのページ

en: The listed pages only
ja: 以下のページのみ
