JSNLog (8.x-1.0-rc2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: enabled
kk: қосулы

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: error
kk: Қате

en: default
kk: әдепкі

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер

en: debug
kk: түзету

en: info
kk: ақпарат
