JSNLog (8.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: enabled
nn: aktivert

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: error
nn: feil

en: default
nn: standard

en: Roles
nn: Roller

en: Role
nn: Rolle

en: debug
nn: feilsøking
