JSNLog (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: enabled
et: lubatud

en: disabled
et: keelatud

en: error
et: veateade

en: all
et: kõik

en: default
et: vaikimisi

en: Options
et: Valikud

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Role
et: Roll

en: debug
et: silumine

en: About
et: Programmist
