JSNLog (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: enabled
he: פעיל

en: disabled
he: מושבת

en: error
he: שגיאות

en: all
he: הכל

en: default
he: ברירת מחדל

en: Options
he: אפשרויות

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Roles
he: תפקידים

en: Role
he: תפקיד

en: debug
he: איתור באגים

en: info
he: מידע

en: About
he: אודות
