JSNLog (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: error
ne: त्रुटि

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: debug
ne: डिबग

en: info
ne: जानकारी

en: About
ne: बारेमा
