JSNLog (8.x-1.2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: debug
ml: ഡീബഗ്

en: info
ml: വിവരം
