JSNLog (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: error
mn: алдаа

en: default
mn: Үндсэн

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: debug
mn: алдаа засах

en: info
mn: мэдээлэл
