JSNLog (8.x-1.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: error
fil: mali

en: Roles
fil: Mga papel

en: debug
fil: kumpuni

en: info
fil: impormasyon
