JSON Feed (2.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Feed description
bo: བསྡུས་བརྗོད་ཀྱི་གསལ་བཤད

en: Use the site name for the title
bo: ཁ་བྱང་དུ་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང་སྤྱོད་པ
