JSON Feed (8.x-1.2-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Author
ar: المؤلف

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Views
ar: الرؤى

en: Feed description
ar: وصف التلقيم

en: Title field
ar: حقل العنوان

en: Use the site name for the title
ar: استخدام اسم الموقع للعنوان
