JSON Feed (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Author
fi: Tekijä

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Views
fi: Näkymät

en: Feed description
fi: Syötteen kuvaus

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: Use the site name for the title
fi: Käytä sivuston nimeä otsikkona

en: Subscribe to @title
fi: Tilaa aihepiirin @title RSS-syöte
