JSON Field (8.x-1.0-rc4) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Size
cs: Velikost

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: About
cs: Popis

en: Quick edit
cs: Rychlá úprava

en: Field types
cs: Typy polí
