JSON Field (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Size
hu: Méret

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Tree
hu: Fa

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Data
hu: Adat

en: About
hu: Leírás

en: Quick edit
hu: Gyorsszerkesztés

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: %name: the text may not be longer than @max characters.
hu: %name: a szöveg nem lehet hosszabb, mint @max karakter.
