JSON Field (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
