JSON Field (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Size
be: Памер

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Data
be: Дадзенныя

en: About
be: Аб

en: Field types
be: Тыпы палёў
