JSON Field (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Size
lt: Dydis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: Quick edit
lt: Greitas redagavimas
