JSON Field (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Size
ro: Mărime

en: Plain text
ro: Text simplu

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: Tree
ro: Arbore

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Data
ro: Dată

en: About
ro: Despre

en: Quick edit
ro: Editare rapidă

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: %name: the text may not be longer than @max characters.
ro: %name: textul nu poate fi mai lung de @max caractere.
