JSON Field (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Value
hi: मान

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Size
hi: आकार

en: Plain text
hi: सादा टेक्स्ट

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: About
hi: के बारे में
