JSON Field (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Size
da: Størrelse

en: Plain text
da: Ren tekst

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: Tree
da: Træ

en: Default value
da: Standardværdi

en: About
da: Om

en: Quick edit
da: Hurtig redigering

en: Field types
da: Felttyper

en: %name: the text may not be longer than @max characters.
da: %name: teksten må ikke være længere end @max tegn.
