JSON Field (8.x-1.5) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Size
ast: Tamañu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
