JSON Field (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Size
az: Ölçü

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Default value
az: Standart qiymət

en: About
az: Haqqında

en: Quick edit
az: Tez redaktə

en: Field types
az: Sahə növləri

en: %name: the text may not be longer than @max characters.
az: %name: mətn @max simvoldan uzun ola bilməz.
