JSON Field (8.x-1.5) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Size
bs: Veličina

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Default value
bs: Defaultne postavke
