JSON Field (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Size
eu: Tamaina

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Data
eu: Datu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Field types
eu: Eremu motak
