JSON Field (8.x-1.5) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Size
jv: Ukuran

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang

en: Default value
jv: Biji gawan

en: About
jv: Ngenani
