JSON Field (8.x-1.5) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း
